O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą mieli możliwość skorzystać. Tworzę, bowiem lubię, ale i dlatego, że pragnę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, natomiast co więcej krytykę rzecz jasna konstruktywną).
Czytaj i wymieniaj się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić nieco przyjemnych minut, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy inny punkt widzenia i różne poglądy, więc zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli będą one krytykujące – dzięki takim komentarzom jestem w stanie się rozwijać.
Czy warto mnie czytać? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on całkiem spory, dlatego też mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć na blogu coś dla siebie!

Najpopularniejsze

Zobacz także