.
Kredyty

Ebook

Raport: „Kreacja pieniądza, czyli jak banki tworzą kredyty z powietrza ?”

Dostępne rozszerzenie: .pdf 

Stron: 12

Rok – 2015

left-box-shadow

.

Fragment Raportu:

To jest biznes !

Kowalski musi codziennie pracować na spłatę kredytów, firmy muszą głowić się, by osiągać zyski, rząd musi ściągać kolejne podatki lub zaciągać kolejne kredyty, aby spłacać odsetki, bank natomiast, poprzez prosty mechanizm produkuje za darmo kredyty.

Jeżeli dokładnie zrozumiałeś/zrozumiałaś ten szwindel, to uzmysłów sobie jak zakłamani, albo głupi są politycy czy ekonomiści. Zamiast walczyć o budowę własnego – narodowego systemu bankowego z pominięciem odsetka, to wolą kłaniać się w pas finansjerze i…okradać rodaków.

Nie dość, że nas okradają, to zadłużają niepotrzebnie państwo.

Gdyby nie istniał system kredytowo – odsetkowy, to można byłoby znieść podatek dochodowy !

Przejdź do działu „Odkłamana historia świata” i w raporcie o FED, opisałem powstanie podatku dochodowego. Został on wdrożony tylko dlatego, aby państwo miało z czego spłacać odsetki kredytowe.

I teraz bardzo ważne stwierdzenie…

Banki wykorzystują kredytobiorcę do zamiany fikcyjnych pieniędzy, które dostał w formie kredytu, na prawdziwy pieniądz, który Wojtek ciężko zarobił.

Innymi słowy, bank traktuje każdego kredytobiorcę, jak niewolnika.

Przez to, że politycy są bezmyślni (delikatne słowo), społeczeństwo nie ma alternatywy na pożyczenie pieniędzy: inwestycyjnych, na zakup domu czy samochodu itd.

To rolą państwa, czyli polityków jest zbudować własny, niezależny, bezpieczny i uczciwy system pożyczkowy dla firm i Kowalskiego.

Teraz biorąc kredyt jesteśmy zaprzęgnięci do pługów przez kilkadziesiąt lat spłaty kredytu. Jesteśmy podwójnie okradani przez mafijny system. Raz, kiedy weźmiemy indywidualny kredyt, drugi raz płacąc podatki.

Gdybyśmy mieli własny system finansowo – pożyczkowy, to wiele podatków byłoby niepotrzebnych.

left-box-shadow

pobierzraport

Raport dostępny Bezpłatnie.

Aby pobrać raport, załóż darmowe konto => SzokWiedzy.pl